Strona glowna CDRlab.pl

Test Cyberlink PowerDirector 11


Przedstawiamy możliwości mało znanego, a zdecydowanie niedocenionego programu jakim jest CyberLink PowerDirector w wersji 11. Funkcji takich jak obsługa...

FAQ Avid Studio


Przedstawiamy zbiór niemal 30 najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi związanych z Avid Studio. Jeżeli tylko natknąłeś się na problem z tym...

Test Pinnacle Studio 16


Umarł król, niech żyje król! Każdy, kto miał choć trochę styczności z edytowaniem wideo na komputerze na pewno chociaż słyszał o programie...

Test Air Live AP60-EU


Wraz z rozwojem technologii bezprzewodowych punkty dostępowe musiały przejść odpowiednie zmiany - a ich funkcjonalność - musiała objąć nowe standardy i pola...

Test WD MyBook Live Duo


Firma WD przygotowała NAS adresowany do każdego użytkownika komputera, nieważne czy zaawansowanego, czy też nie, z tą macierzą (wg. producenta) na...

Synology Cloud Station


Posiadacze wybranych urządzeń Synology mogą począwszy od wersji DSM 4.0, testować nowy moduł rozszerzający funkcjonalność posiadanego NASa o możliwość...
AKTUALNOŚCI
Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
LG Electronics (LG) ogłosiło kilka dni temu rozpoczęcie sprzedaży pierwszego na świecie telewizora OLED 4K o rozdzielczości 3840 x 2160. Modele 77EG9700 oraz 65EC9700 będą dostępne w rozmiarze 77 i 65 cali. Telewizory LG OLED 4K mogą pochwalić się najlepszą technologią wyświetlania - zakrzywionym panelem składającym się z organicznych diod emitujących światło w jakości Ultra HD. Telewizor OLED 4K od LG podkreśla przewagę zaawansowanej technologii OLED nad tradycyjnymi wyświetlaczami, dostarczając niesamowitych wrażeń wizualnych. Mówiąc krótko - OLED to przyszłość telewizji.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:59 30.08.14


Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma ZALMAN zaprezentowała nową serię pamięci przenośnych U3M MLC. Pendrive?y dzięki zastosowanym chipom MLC charakteryzują się wysoką wydajnością oraz wytrzymałością, i co najważniejsze, oferują dużą pojemność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Zaprezentowane modele mogą pomieścić 16, 32, 64 i 128 GB danych.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:50 30.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
W lipcu polski oddział AVG - producenta rozwiązań antywirusowych dla biznesu AVG CloudCare, przeprowadził ankietę dotyczącą bezpieczeństwa smartfonów. 70% Polaków ma zainstalowanego antywirusa na swoim smartfonie, aż 65% użytkowników pamięta o regularnym backupie danych, 53% ankietowanych korzysta z usług przeciw kradzieżowych.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:49 30.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
LG Electronics (LG) poinformowało o wprowadzeniu nowego systemu LG Music Flow dla miłośników muzyki na całym świecie. Głośniki LG Music Flow (modele H3, H5, H7), Sound Bar (model HS6), Network Bridge (model R1) oraz firmowa aplikacja Music Flow Player dla smartfonów tworzą wygodny i inteligentny ekosystem hi-fi dla całego domu. Poprzez aplikację Music Flow Player użytkownicy mogą kontrolować wszystkie urządzenia z linii Music Flow w jednym miejscu oraz zarządzać całą muzyczną biblioteką nawet, jeżeli utwory są przechowywane na różnych urządzeniach. Co więcej, aplikacja wyświetla również rekomendowane piosenki i playlisty, zapewnia łatwy dostęp do internetowych radiostacji oraz pełni funkcję odtwarzacza muzycznego na smartfonie.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:59 24.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Podszywając się pod znaną firmę antywirusową lub popularne gry internetowe, cyberprzestępcy zaatakowali użytkowników telefonów i tabletów z systemem Android. Wirus o nazwie SandroRat, który rozpoczął działalność na przełomie lipca i sierpnia br. jest wykorzystywany do wykradania prywatnych danych. Zdaniem ekspertów CERT Polska osoba bądź grupa osób, która odpowiada za ataki, najprawdopodobniej pochodzi z Polski i była również autorem złośliwego oprogramowania VBKlip, podmieniającego numery kont bankowych.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:56 24.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Krajowa Rada Radiofoni i Telewizji od paru lat nieustanie pracuje nad wprowadzeniem radia cyfrowego DAB+. Plan wprowadzenia nowej technologii zakłada, iz do roku 2020 cyfrowy sygnał ma pokryć teren całej Polski. Dzięki nowej technologii nadawania sygnału, w znaczący sposób poprawi się jakość odbieranych stacji i zwiekszą się mozliwości w zakresie przesyłu danych. Dlatego właśnie powstała technologia spełniająca te oczekiwania: DAB+ (Digital Audio Broadcasting Plus), dzięki której słuchanie radia nabierze zupełnie nowej jakości.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:53 24.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma LG Electronics (LG) zaprezentuje na targach IFA 2014 w Berlinie swój najnowszy zakrzywiony, ultrapanoramiczny monitor IPS 21:9 (model 34UC97). Estetyczny 34-calowy monitor jest pierwszym tego typu urządzeniem wyposażonym w zakrzywiony ekran IPS 21:9 zapewniający niesamowitą jakość obrazu oraz szereg innych, przydatnych funkcji. Na targach IFA 2014 zadebiutuje także monitor 4K do kina cyfrowego (model 31MU97) oraz oferujący bogaty wachlarz dodatkowych funkcji, monitor dla graczy (model 24GM77) - oba cechują się niezrównaną wydajnością, nowoczesnym stylem i wszechstronną funkcjonalnością.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:38 18.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
EDIMAX Technology - producent szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego - wprowadził na rynek SmartPlug SP-1101W. To niewielkie, proste w konfiguracji urządzenie należy do kategorii rozwiązań inteligentnych i umożliwia kontrolę nad urządzeniami elektronicznymi w domu, co pozwala uczynić go bardziej funkcjonalnym i energooszczędnym.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:08 18.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma LG Electronics (LG) ogłosiła, iż telewizor LG OLED 4K, Smart+ TV , panel dźwiękowy SoundPlate z Blue-Ray oraz flagowy smartfon LG G3 zostały nagrodzone przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku nagrodami EISA 2014-2015 jako wybitne produkty na rynku europejskim. Tym samym LG trzy razy z rzędu zdobyła nagrodę EISA za technologię OLED TV. Osiągnięcie to jest przypieczętowaniem wiodącej pozycji LG na rynku domowej rozrywki.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:26 16.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (EISA) przyznało głośnikowi Samsung M7, wchodzącemu w skład bezprzewodowego systemu Samsung multiroom, nagrodę w kategorii Europejski system multiroom 2014-2015. EISA co roku przyznaje nagrody wyróżniającym się na rynku produktom w jednej z sześciu kategorii konkursowych.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:22 16.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
HyperX prezentuje wydajne pamięci HyperX Savage, które jeszcze w tym miesiącu zastąpią w portfolio marki kości HyperX Genesis. HyperX Savage to nie tylko gamingowa wydajność, ale także dynamiczny design. Charakteru modułom dodaje czarna płytka PCB oraz czerwony, wykonany z aluminium, asymetryczny radiator. Jego niewielkie wymiary gwarantują, że kości zmieszczą się nawet w zestawach wyposażonych w duże systemy chłodzenia CPU.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:10 16.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty nowej serii przenośnych dysków SSD - ESD400 z interfejsem USB 3.0 i pojemnością do 1TB. Nowe dyski zapewniają prędkość odczytu danych do 410MB/s i prędkość zapisu do 380MB/s, dzięki czemu spełniają wymagania użytkowników ceniących szybki transfer danych. Dodatkowo urządzenia posiadają wytrzymałą na uszkodzenia konstrukcję i kompaktowe wymiary.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:43 06.07.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Netis, dostawca produktów i rozwiązań sieciowych wprowadził do oferty dwuzakresowy router przeznaczony dla graczy. Ten nowoczesny produkt umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300 Mb/s w dwóch zakresach częstotliwości jednocześnie. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się stabilnym i niczym nie zakłóconym dostępem do gier online, strumieniowej transmisji wideo HD itp.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:39 06.07.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Toshiba wciąż poszerza swoją ofertę SMART TV i udostępnia właśnie swoim klientom Kinoplex. Na właścicieli telewizorów japońskiej marki czeka biblioteka legalnych treści: filmów, bajek i seriali produkcji zarówno polskiej jak i zagranicznej.
Kinoplex to baza ponad tysiąca filmów, atrakcyjnych również dla wymagających widzów. Aplikacja zapewnia dostęp do popularnych produkcji polskich, dzieł światowej kinematografii, bajek oraz wybranych kolekcji tematycznych. VOD gwarantuje cotygodniowe premiery nowych tytułów. Połowa z materiałów oferowanych w ramach aplikacji jest dostępna za darmo.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:20 06.07.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Samsung powiększa swoją bogatą ofertę urządzeń audio o kolejnego reprezentanta. HW-H355 to najnowszy model soundbara, czyli zestawu głośników składającego się z pojedynczej listwy głośnikowej oraz subwoofera, dzięki któremu filmy i muzyka nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:34 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Specjaliści Laboratoriów F-Secure wykryli Havex - zagrożenie, które mogło być stworzone w celu ataków na infrastrukturę przemysłową. Składa się on z dwóch komponentów: Remote Access Trojan, czyli oprogramowania, które daje administratorowi zdalną kontrolę nad urządzeniem, jakby miał do niego fizyczny dostęp, oraz serwera napisanego w języku PHP. Havex celował w systemy zarządzania ICS/SCADA, które odpowiadają za nadzór przebiegu procesów technologicznych i produkcyjnych. W trakcie prowadzonych obserwacji Laboratorium spostrzegło, że twórcy złośliwego oprogramowania szczególnie zainteresowani byli infrastrukturą energetyczną.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:32 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Microsoft ogłosił niedawno wprowadzenie szeregu istotnych zmian związanych z OneDrive - obejmą one m.in. zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej, obniżenie cen oraz dodatkowe korzyści w płatnych subskrypcjach. Więcej informacji znajdziecie w dalszej części wiadomości.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:21 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Ruckus Wireless, Inc. zaprezentował dwa pierwsze urządzenia z nowej linii zewnętrznych punktów dostępowych (AP) 802.11ac ZoneFlex T300 - modele ZoneFlex T300 i ZoneFlex T301n. Oba wyposażone są w lekką i niewielką obudowę i zaprojektowane zostały do wykorzystania w środowiskach o dużym zagęszczeniu urządzeń klienckich, takich jak stadiony sportowe, stacje metra i kolejowe, centra biznesowe czy place i skwery miejskie.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:15 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Synology Inc. oferuje 5-letnią gwarancję dla serwerów NAS serii XS/XS+ oraz jednostek rozszerzających. Obejmuje następujące modele: RS10613xs+, RS3614xs+, RS3614xs, RS3614RPxs, RX1213sas, RX1214 i RX1214RP. Wraz z rozszerzeniem pełnego wsparcia technicznego i obsługi wymiany sprzętu, pięcioletnia gwarancja maksymalizuje zwrot inwestycji.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:31 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty nowych dysków SSD M.2 z serii MTS. Dyski MTS400/600/800 oferują pojemność do 512GB, a przy tym mają kompaktowe wymiary oraz korzystają z interfejsu SATA III 6Gb/s, co sprawia że są przystosowane do technologii współczesnych urządzeń mobilnych.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:30 27.06.14

27.06.14
27.06.14
22.06.14
22.06.14
22.06.14
21.06.14
21.06.14
21.06.14
21.06.14
21.06.14
21.06.14
21.06.14
17.06.14
17.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
18.05.14
18.05.14
18.05.14
07.05.14
07.05.14
W LABORATORIUM
Obecnie w testach:
Same niespodzianki!


NOWE PLIKI

NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI

NA FORUM

REKLAMA


FACEBOOK


NEWSLETT