Strona glowna CDRlab.pl

Test Cyberlink PowerDirector 11


Przedstawiamy możliwości mało znanego, a zdecydowanie niedocenionego programu jakim jest CyberLink PowerDirector w wersji 11. Funkcji takich jak obsługa...

FAQ Avid Studio


Przedstawiamy zbiór niemal 30 najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi związanych z Avid Studio. Jeżeli tylko natknąłeś się na problem z tym...

Test Pinnacle Studio 16


Umarł król, niech żyje król! Każdy, kto miał choć trochę styczności z edytowaniem wideo na komputerze na pewno chociaż słyszał o programie...

Test Air Live AP60-EU


Wraz z rozwojem technologii bezprzewodowych punkty dostępowe musiały przejść odpowiednie zmiany - a ich funkcjonalność - musiała objąć nowe standardy i pola...

Test WD MyBook Live Duo


Firma WD przygotowała NAS adresowany do każdego użytkownika komputera, nieważne czy zaawansowanego, czy też nie, z tą macierzą (wg. producenta) na...

Synology Cloud Station


Posiadacze wybranych urządzeń Synology mogą począwszy od wersji DSM 4.0, testować nowy moduł rozszerzający funkcjonalność posiadanego NASa o możliwość...
AKTUALNOŚCI
Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma ADATA Technology wprowadziła niedawno na rynek nowy pendrive - Choice UC340. Charakteryzuje się on błyszczącym, geometrycznym wykończeniem. Pendrive można nosić na pasku, torebce lub breloku. Dzięki superszybkiemu interfejsowi USB 3.0, przy pojemnościach między 16 a 256 GB, możesz przesyłać pliki danych, audio i video zaledwie w kilka chwil. W celu wysunięcia złącza USB wystarczy nacisnąć, kolorową końcówkę, aż do kliknięcia. Postępujemy analogicznie, gdy chcemy schować złącze USB. Prosty, elegancki i praktyczny, czyli twój styl z Choice UC340!

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 17:17 15.12.14


Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
TRENDnet, lider rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych, ogłasza dostępność domowego inteligentnego switcha z extenderem Wi-Fi - modelu THA-101 będącego połączeniem inteligentnego gniazdka elektrycznego z potężnym poszerzaczem zasięgu sieci Wi-Fi N300.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 17:13 15.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
W tym roku firma Samsung jeszcze silniej zaznaczyła swoją pozycję na rynku urządzeń audio. Do szerokiej oferty listew głośnikowych dołączył zakrzywiony soundbar. Ponadto, zaprezentowany został także niezwykle wszechstronny bezprzewodowy system audio Multiroom. Ich funkcjonalność i możliwości poznamy bliżej dzięki filmom przygotowanym przez Samsung.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 17:06 15.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
TRENDnet, lider rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych, przedstawia uniwerslany adapter sieci bezprzewodowych w standardzie 802.11ac, model TEW-820AP, który dodaje do dowolnego routera obsługę nowego standardu, rozszerzając przez to zasięg i zwiększając maksymalną prędkość transmisji.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 17:01 15.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
ADATA Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i pamięci NAND Flash, ma przyjemność poinformować o nowym zewnętrznym dysku twardym HV100, który charakteryzuje się piaskowanym, wolnym od smug wykończeniem oraz interfejsem USB 3.0 zapewniającym bardzo szybki transfer plików. HV100 pojawi się wyposażony w czujnik ochrony przeciwwstrząsowej (ang. G-Shock Sensor Protection), aby chronić Twoje dane, a umieszczone na interfejsie dysku wskaźniki LED - niebieski/czerwony - wskażą status przesyłania danych. Dysk będzie dostępny w pojemnościach: 500 GB, 1 TB i 2 TB. Na uwagę zasługuje również udostępnione, darmowe oprogramowanie OStoGO i HDDtoGO oraz solidna 3-letnia gwarancja firmy ADATA.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:14 07.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Samsung Electronics globalny lider i wysoko ceniony innowator w dziedzinie sprzętu elektronicznego, półprzewodników i telekomunikacji, poinformowała, że zdobyła 36 prestiżowych nagród za innowacje na Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej (CES) 2015. Na największych na świecie targach technologii użytkowych organizowanych co roku przez Consumer Electronics Association (CEA) firma Samsung otrzymała o 12 więcej nagród niż przed rokiem.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:09 07.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Na polskim rynku debiutuje właśnie najnowsze dzieło firmy LG Electronics, która we współpracy ze światowym producentem kryształów, stworzyła telewizor klasy Premium. Jest to jedyny w swoim rodzaju zakrzywiony ekran OLED, którego podstawa została ozdobiona kryształami Swarovskiego. Dzięki temu, telewizor dostarcza nie tylko wyjątkowych wrażeń wizualnych, ale stanowi również ozdobę salonu. Już od 27. listopada 2014r. LG OLED jest dostępny w limitowanej edycji w jedynym miejscu w Polsce w salonach Luxury Art Cinema w Warszawie.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:01 07.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Delock, niemiecki producent rozwiązań mobilnych wprowadził na rynek adapter, który umożliwia wyświetlanie obrazów HD na urządzeniach typu tablet czy notebook poprzez port USB. Dodatkowo możesz rozbudować swoje urządzenie o dodatkowe porty: USB 3.0, Ethernet RJ45 i VGA.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 12:00 06.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
FRITZ!Powerline 1000E to pierwsze urządzenie AVM z rodziny FRITZ!Powerline, które umożliwia transmisję danych z szybkością do 1200 Mbit/s za pomocą sieci energetycznej. Cecha ta sprawia, że nowy adapter FRITZ!Powerline jest rozwiązaniem idealnym w zastosowaniach wymagających wysokiej przepustowości, jak np. streaming w jakości HD i korzystanie z dysków sieciowych NAS w domowej sieci.

FRITZ!Powerline 1000E opiera się na najnowszym standardzie HomePlug AV2 i wykorzystuje znaną z sieci bezprzewodowych technologię MIMO (Multiple Input Multiple Output) na wszystkich trzech żyłach przewodu energetycznego. Takie rozwiązanie pozwala rozszerzyć zasięg w infrastrukturze elektrycznej do 60% w porównaniu do innych adapterów powerline, a przy okazji zwiększa stabilność połączenia. Podobnie do reszty produktów z rodziny FRITZ!Powerline, nowe, gigabitowe urządzenie, korzysta z bezpiecznego szyfrowania, realizowanego za pomocą unikalnego, fabrycznie zapisanego klucza.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 11:48 06.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Synology przedstawia DiskStation DS215j, 2- kieszeniowy serwer NAS przeznaczony dla użytkowników domowych do zarządzania danymi, strumieniowego przesyłania multimediów i synchronizacji plików w chmurze, aby zasoby cyfrowe były zawsze bezpieczne.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 11:46 06.12.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
TRANSCEND zapowiada rozszerzenie portfolio produktów współpracujących z komputerami Apple o trzy modele dysków zewnętrznych: dysku SSD SJM500 oraz 2,5-calowych dysków twardych SJM100 oraz SJM300. Jako urządzenia typu Plug and Play umożliwiają użytkownikom natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Nośniki są fabrycznie sformatowane w systemie plików HFS+ oraz obsługują aplikację Time Machine. Ich przeznaczenie do pracy z komputerami Apple podkreśla elegancki design i biały kolor obudowy. Dyski dobrze współpracują również z komputerami z systemem Windows po uprzednim sformatowaniu w systemie FAT32, exFAT lub NTFS.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:38 26.11.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Sytuacja, w której cała rodzina wpatruje się wieczorem w szklany ekran nie jest już aktualna. Znacznie bardziej prawdopodobne jest znalezienie poszczególnych członków rodziny przy smartfonie albo tablecie, na których będą oglądać nagrany wcześniej odcinek serialu, program wędkarski w serwisie VOD, czy fragment programu informacyjnego. Czy to oznacza, że telewizja odchodzi do lamusa?
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:28 26.11.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
EDIMAX Technology - producent szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego - informuje o wprowadzeniu do oferty bezprzewodowej karty sieciowej EW-7711ULC. Adapter AC450 pracuje w paśmie 5GHz, oferując prędkość transmisji danych do 433Mb/s. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami oraz eleganckim designem.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:22 26.11.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Sony wprowadza dwa niezawodne i bardzo szybkie napędy zewnętrzne, które z racji kieszonkowych wymiarów bardzo przydadzą się w mobilnym biurze. Modele SL-BG2 i SL-BG1 mają odpowiednio 256 GB i 128 GB pojemności: dostatecznie dużo, by razem z ultrabookiem można było zabrać wszystkie ważne dokumenty.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:36 17.11.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Nowa, w pełni bezpłatna wersja popularnego odtwarzacza multimediów ALLPlayer jest już dostępna. ALLPlayer 6.0 bazuje na nowym, wydajnym silniku oraz intuicyjnym interfejsie inspirowanym rozwiązaniami mobilnymi. Twórcy wprowadzili do programu szereg funkcji i usprawnień, w tym wbudowane kodeki, odtwarzanie plików torrent czy automatyczne pobieranie napisów.
Dzięki optymalizacji funkcji, ALLPlayer 6.0 jest prostszy i wygodniejszy w obsłudze od swoich poprzedników. Suwaki i wysuwane przyciski sprawiają, że sterowanie programem przypomina nawigację w smartfonie czy tablecie. Nowy ALLPlayer otrzymał także świeży i atrakcyjny wygląd.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 23:53 16.11.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Netis, dostawca produktów i rozwiązań sieciowych zaprezentował nowoczesny repeater sygnału WiFi przeznaczony do użytku domowego i małego biura. Model E1, doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdzie występują ograniczenia konstrukcyjne lub zakłócenia sygnału i zasięg routera staje się niewystarczający.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 23:49 16.11.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego PocketBook rozpoczął miesięczny projekt, którego efektem są informacje o e-czytelnictwie. Na osiem pytań ankietowych odpowiedzi udzieliło blisko 1000 użytkowników serwisu CHIP.pl.
Wyniki związane z płcią i wiekiem respondentów nie były zaskoczeniem. W ankiecie udział wzięło prawie 70% mężczyzn, a dominującym przedziałem wiekowym było 18-25 lat (blisko 40%). Niemal równie licznymi grupami byli trzydziestolatkowie (33% osób w wieku 26-35 lat), a dojrzali respondenci (56+) stanowili aż 5% wszystkich ankietowanych.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 23:41 16.11.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
ASUSTOR AS7004T uzupełnia gamę serwerów AS7008T oraz AS7010T z nowej serii AS70T. To kompaktowe, wydajne urządzenie w obudowie typu tower, dedykowane dla wymagających firm i do zastosowań multimedialnych. AS7004T wykorzystuje dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-4330 3.5GHz, posiada 2GB pamięci SO-DIMM DDR3 RAM (z możliwością rozbudowy do maksymalnie 16GB), oferuje obsługę czterech dysków twardych i nawet 24TB przestrzeni na dane, a także zapewnia prędkość odczytu i zapisu przekraczającą 112 MB/s. Zaawansowane rozwiązania sprzętowe zapewniają odtwarzanie wideo w jakości 4K poprzez złącze HDMI 1.4a, a wyjście S/PDIF obsłuży dźwięk w wysokiej rozdzielczości. Całość sprawia, że AS7004T to nie tylko wydajny serwer NAS, ale i wysokiej jakości centrum multimedialne.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 23:36 16.11.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Zespół Pinnacle przedstawia nowe aplikacje Pinnacle Studio 18, Pinnacle Studio 18 Plus oraz Pinnacle Studio 18 Ultimate, które teraz oferują wsparcie dla 64-bitowych procesorów oraz zwiększają produktywność edycji wideo. Użytkownicy mogą wybrać wersję dostosowaną do ich potrzeb i wykorzystać 64-bitową architekturę, optymalizacje Intel Quick Sync, usprawniony interfejs oraz nową muzykę z Triple Scoop Music. Użytkownikom, którzy potrzebują najwyższej mocy do edycji, Pinnacle Studio 18 Ultimate oferuje dodatkowo nową funkcję 4K Ultra HD Smart Encoding, obsługę XAVC S (HD i 4K HD), ulepszone przechwytywanie ekranu oraz wartościowe dodatki firmy NewBlue.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:10 29.10.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Podczas tegorocznego kongresu GSMA Mobile 360 Series Huawei przedstawił plany dotyczące rozbudowy sieci 4.5G. Technologia, której wdrożenie planowane jest już w 2016 roku, zapoczątkuje nową jakość telekomunikacji przenosząc ją w erę gigabitów. Rozwiązania Huawei pozwolą prowadzić wideorozmowy w jakości UltraHD, 3D, a być może nawet w postaci hologramu. To otwiera drogę do realizacji koncepcji Internet of everything, czyli budowy architektury sieciowej nastawionej na usługi jeszcze przed wdrożeniem do komercyjnego użytku sieci 5G.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:07 29.10.14

29.10.14
29.10.14
08.10.14
08.10.14
08.10.14
08.10.14
08.10.14
08.10.14
24.09.14
24.09.14
24.09.14
24.09.14
17.09.14
17.09.14
17.09.14
09.09.14
08.09.14
07.09.14
07.09.14
07.09.14
07.09.14
07.09.14
07.09.14
07.09.14
07.09.14
07.09.14
03.09.14
03.09.14
03.09.14
03.09.14
W LABORATORIUM
Obecnie w testach:
Same niespodzianki!


NOWE PLIKI

NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI

NA FORUM

REKLAMA


FACEBOOK


NEWSLETTER
Jezeli interesuja Cie tematy które poruszamy na naszej stronie, ale nie masz mozliwosci sledzic zmian codziennie, to mamy dla Ciebie idealna propozycje - newsletter. Raz w tygodniu, w niedziele o 18: 00, wysylany jest e-mail z podsumowaniem ostatnich 7 dni. W krótkim wstepie komentujemy w nim zmiany jakie zaszly w tym czasie oraz prezentujemy naglówki wszystkich aktualnosci. Dzieki temu zawsze bedziesz dysponowac swiezymi informacjami z zakresu archiwizacji danych.
Wystarczy ze sie zarejestrujesz, podajac swoja nazwe uzytkownika, e-mail oraz haslo. Wszystko zajmuje mniej niz 5 minut! Zapraszamy.

: rejestracja :


GOOGLE
build_links(); ?>


Login:

Hasło:

Pamiętaj mnieSONDA
Pamięć masowa
Z jakiego rodzaju dysków korzystasz w Twoim najczęściej używanym komputerze?
tylko HDD
tylko SSD
SSD i HDD

Pn.Wt.Śr.Cz.Pt.So.Nd.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Archiwum »


RSS 2.0  Get Firefox!
Opera

Copyright 2003 - 20012 CDRlab LTD : powered by dEngine