Strona glowna CDRlab.pl

Test Cyberlink PowerDirector 11


Przedstawiamy możliwości mało znanego, a zdecydowanie niedocenionego programu jakim jest CyberLink PowerDirector w wersji 11. Funkcji takich jak obsługa...

FAQ Avid Studio


Przedstawiamy zbiór niemal 30 najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi związanych z Avid Studio. Jeżeli tylko natknąłeś się na problem z tym...

Test Pinnacle Studio 16


Umarł król, niech żyje król! Każdy, kto miał choć trochę styczności z edytowaniem wideo na komputerze na pewno chociaż słyszał o programie...

Test Air Live AP60-EU


Wraz z rozwojem technologii bezprzewodowych punkty dostępowe musiały przejść odpowiednie zmiany - a ich funkcjonalność - musiała objąć nowe standardy i pola...

Test WD MyBook Live Duo


Firma WD przygotowała NAS adresowany do każdego użytkownika komputera, nieważne czy zaawansowanego, czy też nie, z tą macierzą (wg. producenta) na...

Synology Cloud Station


Posiadacze wybranych urządzeń Synology mogą począwszy od wersji DSM 4.0, testować nowy moduł rozszerzający funkcjonalność posiadanego NASa o możliwość...
AKTUALNOŚCI
Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma LG Electronics (LG) zaprezentuje na targach IFA 2014 w Berlinie swój najnowszy zakrzywiony, ultrapanoramiczny monitor IPS 21:9 (model 34UC97). Estetyczny 34-calowy monitor jest pierwszym tego typu urządzeniem wyposażonym w zakrzywiony ekran IPS 21:9 zapewniający niesamowitą jakość obrazu oraz szereg innych, przydatnych funkcji. Na targach IFA 2014 zadebiutuje także monitor 4K do kina cyfrowego (model 31MU97) oraz oferujący bogaty wachlarz dodatkowych funkcji, monitor dla graczy (model 24GM77) - oba cechują się niezrównaną wydajnością, nowoczesnym stylem i wszechstronną funkcjonalnością.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:38 18.08.14


Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
EDIMAX Technology - producent szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego - wprowadził na rynek SmartPlug SP-1101W. To niewielkie, proste w konfiguracji urządzenie należy do kategorii rozwiązań inteligentnych i umożliwia kontrolę nad urządzeniami elektronicznymi w domu, co pozwala uczynić go bardziej funkcjonalnym i energooszczędnym.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:08 18.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma LG Electronics (LG) ogłosiła, iż telewizor LG OLED 4K, Smart+ TV , panel dźwiękowy SoundPlate z Blue-Ray oraz flagowy smartfon LG G3 zostały nagrodzone przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku nagrodami EISA 2014-2015 jako wybitne produkty na rynku europejskim. Tym samym LG trzy razy z rzędu zdobyła nagrodę EISA za technologię OLED TV. Osiągnięcie to jest przypieczętowaniem wiodącej pozycji LG na rynku domowej rozrywki.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:26 16.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (EISA) przyznało głośnikowi Samsung M7, wchodzącemu w skład bezprzewodowego systemu Samsung multiroom, nagrodę w kategorii Europejski system multiroom 2014-2015. EISA co roku przyznaje nagrody wyróżniającym się na rynku produktom w jednej z sześciu kategorii konkursowych.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:22 16.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
HyperX prezentuje wydajne pamięci HyperX Savage, które jeszcze w tym miesiącu zastąpią w portfolio marki kości HyperX Genesis. HyperX Savage to nie tylko gamingowa wydajność, ale także dynamiczny design. Charakteru modułom dodaje czarna płytka PCB oraz czerwony, wykonany z aluminium, asymetryczny radiator. Jego niewielkie wymiary gwarantują, że kości zmieszczą się nawet w zestawach wyposażonych w duże systemy chłodzenia CPU.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 14:10 16.08.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty nowej serii przenośnych dysków SSD - ESD400 z interfejsem USB 3.0 i pojemnością do 1TB. Nowe dyski zapewniają prędkość odczytu danych do 410MB/s i prędkość zapisu do 380MB/s, dzięki czemu spełniają wymagania użytkowników ceniących szybki transfer danych. Dodatkowo urządzenia posiadają wytrzymałą na uszkodzenia konstrukcję i kompaktowe wymiary.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:43 06.07.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Netis, dostawca produktów i rozwiązań sieciowych wprowadził do oferty dwuzakresowy router przeznaczony dla graczy. Ten nowoczesny produkt umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300 Mb/s w dwóch zakresach częstotliwości jednocześnie. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się stabilnym i niczym nie zakłóconym dostępem do gier online, strumieniowej transmisji wideo HD itp.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:39 06.07.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Toshiba wciąż poszerza swoją ofertę SMART TV i udostępnia właśnie swoim klientom Kinoplex. Na właścicieli telewizorów japońskiej marki czeka biblioteka legalnych treści: filmów, bajek i seriali produkcji zarówno polskiej jak i zagranicznej.
Kinoplex to baza ponad tysiąca filmów, atrakcyjnych również dla wymagających widzów. Aplikacja zapewnia dostęp do popularnych produkcji polskich, dzieł światowej kinematografii, bajek oraz wybranych kolekcji tematycznych. VOD gwarantuje cotygodniowe premiery nowych tytułów. Połowa z materiałów oferowanych w ramach aplikacji jest dostępna za darmo.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:20 06.07.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Samsung powiększa swoją bogatą ofertę urządzeń audio o kolejnego reprezentanta. HW-H355 to najnowszy model soundbara, czyli zestawu głośników składającego się z pojedynczej listwy głośnikowej oraz subwoofera, dzięki któremu filmy i muzyka nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:34 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Specjaliści Laboratoriów F-Secure wykryli Havex - zagrożenie, które mogło być stworzone w celu ataków na infrastrukturę przemysłową. Składa się on z dwóch komponentów: Remote Access Trojan, czyli oprogramowania, które daje administratorowi zdalną kontrolę nad urządzeniem, jakby miał do niego fizyczny dostęp, oraz serwera napisanego w języku PHP. Havex celował w systemy zarządzania ICS/SCADA, które odpowiadają za nadzór przebiegu procesów technologicznych i produkcyjnych. W trakcie prowadzonych obserwacji Laboratorium spostrzegło, że twórcy złośliwego oprogramowania szczególnie zainteresowani byli infrastrukturą energetyczną.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:32 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Microsoft ogłosił niedawno wprowadzenie szeregu istotnych zmian związanych z OneDrive - obejmą one m.in. zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej, obniżenie cen oraz dodatkowe korzyści w płatnych subskrypcjach. Więcej informacji znajdziecie w dalszej części wiadomości.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:21 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Ruckus Wireless, Inc. zaprezentował dwa pierwsze urządzenia z nowej linii zewnętrznych punktów dostępowych (AP) 802.11ac ZoneFlex T300 - modele ZoneFlex T300 i ZoneFlex T301n. Oba wyposażone są w lekką i niewielką obudowę i zaprojektowane zostały do wykorzystania w środowiskach o dużym zagęszczeniu urządzeń klienckich, takich jak stadiony sportowe, stacje metra i kolejowe, centra biznesowe czy place i skwery miejskie.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:15 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Synology Inc. oferuje 5-letnią gwarancję dla serwerów NAS serii XS/XS+ oraz jednostek rozszerzających. Obejmuje następujące modele: RS10613xs+, RS3614xs+, RS3614xs, RS3614RPxs, RX1213sas, RX1214 i RX1214RP. Wraz z rozszerzeniem pełnego wsparcia technicznego i obsługi wymiany sprzętu, pięcioletnia gwarancja maksymalizuje zwrot inwestycji.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:31 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty nowych dysków SSD M.2 z serii MTS. Dyski MTS400/600/800 oferują pojemność do 512GB, a przy tym mają kompaktowe wymiary oraz korzystają z interfejsu SATA III 6Gb/s, co sprawia że są przystosowane do technologii współczesnych urządzeń mobilnych.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:30 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Netis, debiutujący na rynku polskim dostawca w branży transmisji danych, wprowadził do oferty router do zastosowań domowych. Urządzenie posiada m.in. funkcję Acces Point, WISP oraz repeatera i jest najtańszym produktem tego typu na rynku. Interface w języku polskim oraz banalnie prosta instalacja, nie sprawi problemu nawet początkującym użytkownikom.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:28 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Synology zaprezentowała flagową serię XS z nowymi 12-kieszeniowymi serwerami RackStation: RS3614xs oraz RS3614RPxs. Przeznaczone dla użytkowników biznesowych oferują one ultra szybkie, skalowalne i niezawodne rozwiązania pamięci masowej dla zaspokojenia potrzeb związanych z dostępem do usług i są efektywne kosztowo.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:25 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Portfolio firmy ASUS w segmencie audio jest coraz bogatsze i bardziej kompletne. W ofercie pojawi się najnowsza wersja docenionego przez media i użytkowników Essence One - model Essence One MKII. Ten nowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB posiada jeszcze więcej zaawansowanych funkcji, które zwiększają jego możliwości konwersji dźwięku. Obsługuje standard Direct Stream Digital 64 (DSD64), słuchawki do 600 omów oraz oferuje symetryczne ośmiokrotne zwiększanie próbkowania (8X). Oprócz tego wyróżnia się zupełnie nowym wyglądem zewnętrznym i będzie dostępny w dwóch wersjach.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:13 22.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
W niecały tydzień od rozpoczęcia kampanii w serwisie Kickstarter, polski startup technologiczny Sher.ly zebrał kwotę 69 000 dolarów potrzebną do produkcji urządzenia Sherlybox. Minimum zostało osiągnięte w poniedziałek 9 czerwca ok. godziny 17:00 polskiego czasu. Szybki sukces sprawi, że pierwsze egzemplarze Sherlybox'a powinny zostać wyprodukowane już w listopadzie 2014 roku. Jednak to nie wszystko.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:07 22.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
FRITZ WLAN Repeater 450E jest nowym produktem AVM do szybkiego i łatwego zwiększania zakresu sieci bezprzewodowych. Nowy repeater zapewnia szybkie i stabilne połączenia bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz z prędkością do 450 Mbit/s. Za pomocą gigabitowego portu LAN do stworzonej domowej sieci można podłączyć urządzenia sieciowe nie posiadające funkcji bezprzewodowego WLAN. Dzięki swej kompaktowej budowie, repeater może być używany w dowolnym gniazdku elektrycznym. Interfejs użytkownika obsługuje następujące języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:03 22.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Kingston Digital Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., wprowadza na rynek nowy dysk SSD M.2 2280 SATA. Dzięki niewielkim rozmiarom - 22mm x 80mm - nowy dysk Kingstona doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się kompaktowość - nowych notebookach, Ultrabookach, komputerach miniPC. Dysk jest w pełni kompatybilny z płytami głównymi obsługującymi nowy chipset Intel Z97. Nowy dysk Kingstona trafił na rynek w czerwcu b.r..
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 11:08 21.06.14

21.06.14
21.06.14
21.06.14
21.06.14
21.06.14
21.06.14
17.06.14
17.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
18.05.14
18.05.14
18.05.14
07.05.14
07.05.14
05.05.14
05.05.14
05.05.14
05.05.14
04.05.14
04.05.14
W LABORATORIUM
Obecnie w testach:
Same niespodzianki!


NOWE PLIKI

NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI

NA FORUM

REKLAMA


FACEBOOK


NEWSLETTER
Jezeli interesuja Cie tematy które poruszamy na naszej stronie, ale nie masz mozliwosci sledzic zmian codziennie, to mamy dla Ciebie idealna propozycje - newsletter. Raz w tygodniu, w niedziele o 18: 00, wysylany jest e-mail z pod