Strona glowna CDRlab.pl

Test Cyberlink PowerDirector 11


Przedstawiamy możliwości mało znanego, a zdecydowanie niedocenionego programu jakim jest CyberLink PowerDirector w wersji 11. Funkcji takich jak obsługa...

FAQ Avid Studio


Przedstawiamy zbiór niemal 30 najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi związanych z Avid Studio. Jeżeli tylko natknąłeś się na problem z tym...

Test Pinnacle Studio 16


Umarł król, niech żyje król! Każdy, kto miał choć trochę styczności z edytowaniem wideo na komputerze na pewno chociaż słyszał o programie...

Test Air Live AP60-EU


Wraz z rozwojem technologii bezprzewodowych punkty dostępowe musiały przejść odpowiednie zmiany - a ich funkcjonalność - musiała objąć nowe standardy i pola...

Test WD MyBook Live Duo


Firma WD przygotowała NAS adresowany do każdego użytkownika komputera, nieważne czy zaawansowanego, czy też nie, z tą macierzą (wg. producenta) na...

Synology Cloud Station


Posiadacze wybranych urządzeń Synology mogą począwszy od wersji DSM 4.0, testować nowy moduł rozszerzający funkcjonalność posiadanego NASa o możliwość...
AKTUALNOŚCI
Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Najnowszy raport serwisu Praetorian sugeruje, że jeśli chodzi o hakowanie haseł, kolejność oraz spójność znaków jest tak samo ważna, jak samo skomplikowanie hasła. Za pomocą specjalnych technik hakerzy rozbijają hasło na mniejsze komponenty, takie jak duże i małe litery, cyfry oraz symbole.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:22 20.09.15


Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Blue Media zaprojektowała robota finansowego, który ułatwi zarządzanie domowymi finansami - od automatycznego płacenia rachunków począwszy.
Serwis bm.pl to robot internetowy, który w nieodległej przyszłości wykona za nas wiele uciążliwych codziennych finansowych obowiązków. Dziś bm.pl pozwala w pełni zautomatyzować płatności za rachunki - od czynszu, gazu i prądu po opłaty za zajęcia pozalekcyjne dzieci.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:07 22.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Cerberus P6801 to zaawansowany technologicznie, zgodny ze standardem 802.11n router, zapewniający maksymalną prędkość transmisji 300 Mb/s w paśmie 2,4Ghz. Zastosowane zaawansowane zabezpieczenia WEP/WPA/WPA2 skutecznie chronią sieć przed zagrożeniami. Funkcja WISP pozwala na uzyskanie bezprzewodowego połączenia z Internetem w miejscach pozbawionych kablowej infrastruktury operatora.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:05 22.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Sony rozpoczyna sprzedaż długo oczekiwanych, pierwszych telewizorów BRAVIA z platformą Android TV z tegorocznej oferty, zaprezentowanej podczas styczniowych targów CES. Do sklepów w całej Polsce trafiły już modele Full HD serii W75C, W80C/W85C oraz 4K: X83C, X85C, X90C, X93C/X94C.
W platformę Sony Android TV są wyposażone wszystkie nowe modele BRAVIA od serii W75C wzwyż, w tym aż 12 modeli 4K Ultra HD. Nowe telewizory będą dostępne w salonach Sony Centre i największych sieciach handlowych na terenie całego kraju. Wyjątkiem są telewizory serii X93/X94, które będą mogli nabyć wyłącznie klienci salonów Sony Centre.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 20:15 18.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Polacy co roku kupują podobną liczbę telewizorów. Ten fakt nie może dziwić, to wciąż jedno z najważniejszych urządzeń elektroniki domowego użytku. Zmienia się oczywiście sposób w jaki oglądamy telewizję, zmieniają się także czynniki jakie bierzemy pod uwagę przy zakupie. Firma Samsung zdecydowała się sprawdzić jakie telewizory planujemy kupić i na co zwracamy uwagę przy ich wyborze.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:14 17.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
AirLive AC-1200R to router działający w standardzie 802.11 a/b/g/n oraz AC z szybkością przesyłu danych aż do 1200 Mb/s, która idealnie nadaje się do bezprzewodowej transmisji wideo i gier.

Router został wyposażony w dwa moduły radiowe, które mogą pracować zarówno w paśmie 5 GHz jak i 2.4 GHz w tym samym czasie. Każdy kanał może pracować niezależnie od drugiego w jednym z 5 trybów pracy. AC-1200R jest stworzony do zastosowań, których potrzebujesz dzisiaj i w przyszłości.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:34 16.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Maxell Tank H500 i H640 to dwa przenośne dyski wyposażone w szybkie interfejsy: uniwersalny USB 3.0 oraz eSATA. Trwałość zapewnia estetyczna obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium. W linii produktów serii H znajdują się dwa modele o pojemności 500 i 640 GB. Ich charakterystyczną cechą jest elegancka i solidna obudowa w całości wykonana ze szczotkowanego aluminium i wyposażona w dwa szybkie interfejsy USB 3.0 oraz eSATA.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:24 16.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
W domowej sieci Wi-Fi, szczególnie gdy obejmuje ona wielopoziomowy budynek, mogą występować zakłócenia i tzw. 'martwe punkty', w których zasięg zanika. Spowodowane jest to m.in. dużą przestrzenią, którą router musi pokryć. W odpowiedzi na ten problem ASUS rozwija linię ekspanderów - właśnie do polskich sklepów wprowadzany jest nowy model RP-N12. Jednozakresowy, z dwiema zewnętrznymi antenami pomaga osiągnąć stabilny dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 22:14 16.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Nowy telewizor Samsung Curved Ultra High Definition JU7500 zachwyca szczegółowością obrazu oraz wciągającą głębią zakrzywionego ekranu. Jest także niezwykle prosty w obsłudze, dzięki zastosowaniu nowego, szybszego i bardziej intuicyjnego systemu operacyjnego Tizen.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:34 16.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Cerberus P 6804 to router zaprojektowany dla dużych domów i biur. Zastosowana technologia HighPower znacznie wzmocni jakość emitowanego sygnału i wyeliminuje martwe punkty. Urządzenie jest zgodne ze standardem 802.11 n i zapewnia wysoką prędkość transmisji bezprzewodowej - do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Zaawansowane zabezpieczenia WPA/WPA2 chronią sieć przed zagrożeniami. Dzięki funkcji WISP uzyskasz bezprzewodowe połączenie z Internetem w miejscach pozbawionych kablowej infrastruktury operatora. Router posiada dwie odkręcane anteny, dzięki czemu bez problemu dostosujesz go do własnych potrzeb.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:04 15.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
NETGAR zaprezentował EX3800 - pierwszy na świecie wzmacniacz, który łączy w sobie standard AC750, technologię PowerLine i dodatkowe gniazdo elektryczne umożliwiające podłączenie innych urządzeń do tego samego kontaktu. Urządzenie znacząco wzmacnia i rozszerza zasięg sygnału WiFi w domowej sieci, redukując martwe punkty.Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 17:59 15.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
PFU (EMEA) Ltd. zaprezentowało trzy nowe modele skanerów dokumentowych Fujitsu: SP-1120, 1125 i 1130. Firma poszerza tym samym swoje portfolio produktowe, na które składały się dotychczas urządzenia z serii fi oraz ScanSnap. Nowe skanery zaprojektowane zostały z myślą o firmach, które chcą zwiększyć wydajność swojej pracy. Są zatem w stanie rejestrować obraz z prędkością 20, 25 lub 30 stron na minutę (druk dwustronny A4 w kolorze, 200/300 dpi). Skanery z serii SP pomagają realizować ściśle określone zadania, jak np. skanowanie dokumentów do archiwum czy zastosowanie w kancelarii małej firmy. Wszystkie urządzenia z serii SP wyposażone są w sterownik PaperStream IP oraz oprogramowanie poprawiające jakość rejestrowanego obrazu.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 17:54 15.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Komputery przeliczają na bieżąco dziesiątki tysięcy danych. W celu ich przechowania w latach 50 XX wieku powstał dysk twardy (HDD), czyli pamięć masowa wykorzystująca namagnesowane talerze do przechowywania danych. Jednakże czas nieubłagalnie biegnie do przodu i wszystkie technologie są sukcesywnie poddawane innowacjom. Potrzeby zmian i kolejne unowocześnienia doprowadziły do narodzin SSD (Solid-State Drive) - nowoczesnej pamięci masowej opartej na pamięci flash.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 17:44 15.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Kingston podczas tegorocznych targów Computex 2015 zaprezentował nową pamięć flash DataTraveler microDuo 3C. Produkt ten ma podwójny interfejs, dzięki czemu może pracować zarówno z urządzeniami USB typu A (3.1, 3.0, 2.0) oraz typu C. USB typu C umożliwia funkcjonowanie jednego portu jako miejsca przesyłu danych, wyjścia wideo, ładowania oraz nawet zasilania zewnętrznych urządzeń.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 17:34 15.06.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Do sprzedaży został właśnie wprowadzony najnowszy model soundbara firmy Samsung. HW-J7500, wraz z wcześniej zaprezentowanym HW-J8500, wchodzi w skład oferty urządzeń audio klasy premium przygotowanej przez producenta na 2015 rok. Dzięki zakrzywionej formie, dużej mocy i zastosowanym technologiom poprawy dźwięku, soundbar zagwarantuje doskonałe wrażenia.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 19:12 14.05.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
26 kwietnia każdego roku przypada Światowy Dzień Własności Intelektualnej. To doskonała okazja, aby pochylić się problemem piractwa oprogramowania komputerowego, filmów czy muzyki. Szczególnie w Polsce ponieważ według analiz PWC, aż 7,5 mln rodaków korzysta z nielegalnych serwisów Internetowych oferujących treści wideo. Skala piractwa oprogramowania jest równie wysoka.
Bardzo duża grupa Polaków świadomie korzysta zarówno z nielegalnych serwisów Internetowych oferujących treści wideo, jak i z pirackiego oprogramowania. Analizy przeprowadzone przez PWC pokazują, że od 29 do 49 proc. ankietowanych płaci za dostęp do treści na serwisach oferujących nagrania wideo pochądzące z nielegalnych źródeł - polska gospodarka traci na tym od 500 do 700 mln zł rocznie. Dodatkowo, w skali roku, poprzez nielegalne źródła następuje w Polsce: 400-500 mln odtworzeń filmów, 650-750 mln odtworzeń odcinków seriali oraz 150-180 mln odtworzeń transmisji sportowych.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 19:05 14.05.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Prostota, wygoda i łatwość użytkowania coraz bardziej zaawansowanych telewizorów Smart TV - to główne idee przewodnie LG, którym przyświecało w zeszłym roku zastosowanie nowego systemu operacyjnego webOS. Dziś LG wprowadza na rynek nową linię telewizorów LG SUPER UHD 2015 z serii Smart TV, w której zastosowało nowszą, ulepszoną wersję systemu - webOS w wersji 2.0. Dzięki temu korzystanie z telewizorów LG stało się jeszcze bardziej intuicyjne, wygodne, a przy tym również szybsze i wydajniejsze.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 20:14 04.05.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
LG Electronics (LG) wzbogaca swoje portfolio o linię telewizorów całkowicie nowej klasy ? LG SUPER UHD, w skład której wchodzą nowe serie UF950, UF940, UF860, UF850 oraz UG870, które pobudzą do życia jeszcze szerszą paletę barw. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii poprawiających jakość obrazu ColorPrime. W ten sposób, dzięki połączeniu dużej dawki nasyconych kolorów, nowoczesnego designu i ulepszonych funkcji smart, użytkownicy telewizorów LG SUPER UHD mogą odkrywać wyższy poziom rozrywki 4K.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 20:11 04.05.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Samsung wprowadza do sprzedaży nowe modele telewizorów SUHD, oraz Full HD i HD. Nic nie przemawia do wyobraźni tak jak liczby, a pod tym względem oferta telewizorów Samsung prezentuje się imponująco. Firma przygotowała łącznie 85 propozycji, na które składają się 24 modele w wersjach o zróżnicowanych przekątnych ekranu - najmniejszą dostępną przekątną będzie 22-calowy model J5100, zaś miłośnicy wielkich ekranów zachwycą się 88-calowym telewizorem SUHD JS9500.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 20:07 04.05.15

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Sony poinformowało oficjalnie, że zaplanowana na lato aktualizacja sieciowa telewizorów 4K Ultra HD Sony BRAVIA z nowych serii X93C i X94C zapewni ich zgodność z materiałami HDR (High Dynamic Range - o dużym zakresie dynamiki).
HDR to zdobywający popularność format wideo, który pozwala wyświetlać szerszy zakres jasności i daje nowe możliwości reżyserom filmowym oraz innym twórcom treści. Materiały HDR pojawią się w tym roku w ofercie największych serwisów z materiałami wideo, takich jak Netflix czy Amazon Instant Video[i].
Unikatowe technologie Sony X-tended Dynamic Range PRO (X94C 75'') i X-tended Dynamic Range (X93C 55'' i 65'') zwiększają maksymalną jasność diod LED i głębię czerni, w wyniku czego zapewniają widzom lepsze wrażenia.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 20:05 04.05.15

04.05.15
04.05.15
26.04.15
21.04.15
21.04.15
21.04.15
21.04.15
21.04.15
15.04.15
15.04.15
07.04.15
07.04.15
05.04.15
05.04.15
05.04.15
05.04.15
01.04.15
01.04.15
01.04.15
29.03.15
29.03.15
29.03.15
29.03.15
29.03.15
22.03.15
22.03.15
22.03.15
22.03.15
22.03.15
22.03.15
W LABORATORIUM
Obecnie w testach:
Same niespodzianki!


NOWE PLIKI

NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI

NA FORUM

REKLAMA


FACEBOOK


NEWSLETTER
Jezeli interesuja Cie tematy które poruszamy na naszej stronie, ale nie masz mozliwosci sledzic zmian codziennie, to mamy dla Ciebie idealna propozycje - newsletter. Raz w tygodniu, w niedziele o 18: 00, wysylany jest e-mail z podsumowaniem ostatnich 7 dni. W krótkim wstepie komentujemy w nim zmiany jakie zaszly w tym czasie oraz prezentujemy naglówki wszystkich aktualnosci. Dzieki temu zawsze bedziesz dysponowac swiezymi informacjami z zakresu archiwizacji danych.
Wystarczy ze sie zarejestrujesz, podajac swoja nazwe uzytkownika, e-mail oraz haslo. Wszystko zajmuje mniej niz 5 minut! Zapraszamy.

: rejestracja :


GOOGLE
build_links(); ?>


Login:

Hasło:

Pamiętaj mnieSONDA
Komputery w domu
Z ilu komputerów możesz korzystać w swoim miejscu zamieszkania?
1
2
3
4
5
6 i więcej