Strona glowna CDRlab.pl

Test Cyberlink PowerDirector 11


Przedstawiamy możliwości mało znanego, a zdecydowanie niedocenionego programu jakim jest CyberLink PowerDirector w wersji 11. Funkcji takich jak obsługa...

FAQ Avid Studio


Przedstawiamy zbiór niemal 30 najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi związanych z Avid Studio. Jeżeli tylko natknąłeś się na problem z tym...

Test Pinnacle Studio 16


Umarł król, niech żyje król! Każdy, kto miał choć trochę styczności z edytowaniem wideo na komputerze na pewno chociaż słyszał o programie...

Test Air Live AP60-EU


Wraz z rozwojem technologii bezprzewodowych punkty dostępowe musiały przejść odpowiednie zmiany - a ich funkcjonalność - musiała objąć nowe standardy i pola...

Test WD MyBook Live Duo


Firma WD przygotowała NAS adresowany do każdego użytkownika komputera, nieważne czy zaawansowanego, czy też nie, z tą macierzą (wg. producenta) na...

Synology Cloud Station


Posiadacze wybranych urządzeń Synology mogą począwszy od wersji DSM 4.0, testować nowy moduł rozszerzający funkcjonalność posiadanego NASa o możliwość...
AKTUALNOŚCI
Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty nowej serii przenośnych dysków SSD - ESD400 z interfejsem USB 3.0 i pojemnością do 1TB. Nowe dyski zapewniają prędkość odczytu danych do 410MB/s i prędkość zapisu do 380MB/s, dzięki czemu spełniają wymagania użytkowników ceniących szybki transfer danych. Dodatkowo urządzenia posiadają wytrzymałą na uszkodzenia konstrukcję i kompaktowe wymiary.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:43 06.07.14


Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Netis, dostawca produktów i rozwiązań sieciowych wprowadził do oferty dwuzakresowy router przeznaczony dla graczy. Ten nowoczesny produkt umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300 Mb/s w dwóch zakresach częstotliwości jednocześnie. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się stabilnym i niczym nie zakłóconym dostępem do gier online, strumieniowej transmisji wideo HD itp.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:39 06.07.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Toshiba wciąż poszerza swoją ofertę SMART TV i udostępnia właśnie swoim klientom Kinoplex. Na właścicieli telewizorów japońskiej marki czeka biblioteka legalnych treści: filmów, bajek i seriali produkcji zarówno polskiej jak i zagranicznej.
Kinoplex to baza ponad tysiąca filmów, atrakcyjnych również dla wymagających widzów. Aplikacja zapewnia dostęp do popularnych produkcji polskich, dzieł światowej kinematografii, bajek oraz wybranych kolekcji tematycznych. VOD gwarantuje cotygodniowe premiery nowych tytułów. Połowa z materiałów oferowanych w ramach aplikacji jest dostępna za darmo.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 15:20 06.07.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Samsung powiększa swoją bogatą ofertę urządzeń audio o kolejnego reprezentanta. HW-H355 to najnowszy model soundbara, czyli zestawu głośników składającego się z pojedynczej listwy głośnikowej oraz subwoofera, dzięki któremu filmy i muzyka nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:34 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Specjaliści Laboratoriów F-Secure wykryli Havex - zagrożenie, które mogło być stworzone w celu ataków na infrastrukturę przemysłową. Składa się on z dwóch komponentów: Remote Access Trojan, czyli oprogramowania, które daje administratorowi zdalną kontrolę nad urządzeniem, jakby miał do niego fizyczny dostęp, oraz serwera napisanego w języku PHP. Havex celował w systemy zarządzania ICS/SCADA, które odpowiadają za nadzór przebiegu procesów technologicznych i produkcyjnych. W trakcie prowadzonych obserwacji Laboratorium spostrzegło, że twórcy złośliwego oprogramowania szczególnie zainteresowani byli infrastrukturą energetyczną.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:32 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Microsoft ogłosił niedawno wprowadzenie szeregu istotnych zmian związanych z OneDrive - obejmą one m.in. zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej, obniżenie cen oraz dodatkowe korzyści w płatnych subskrypcjach. Więcej informacji znajdziecie w dalszej części wiadomości.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:21 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Ruckus Wireless, Inc. zaprezentował dwa pierwsze urządzenia z nowej linii zewnętrznych punktów dostępowych (AP) 802.11ac ZoneFlex T300 - modele ZoneFlex T300 i ZoneFlex T301n. Oba wyposażone są w lekką i niewielką obudowę i zaprojektowane zostały do wykorzystania w środowiskach o dużym zagęszczeniu urządzeń klienckich, takich jak stadiony sportowe, stacje metra i kolejowe, centra biznesowe czy place i skwery miejskie.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:15 30.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Synology Inc. oferuje 5-letnią gwarancję dla serwerów NAS serii XS/XS+ oraz jednostek rozszerzających. Obejmuje następujące modele: RS10613xs+, RS3614xs+, RS3614xs, RS3614RPxs, RX1213sas, RX1214 i RX1214RP. Wraz z rozszerzeniem pełnego wsparcia technicznego i obsługi wymiany sprzętu, pięcioletnia gwarancja maksymalizuje zwrot inwestycji.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:31 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma TRANSCEND informuje o wprowadzeniu do oferty nowych dysków SSD M.2 z serii MTS. Dyski MTS400/600/800 oferują pojemność do 512GB, a przy tym mają kompaktowe wymiary oraz korzystają z interfejsu SATA III 6Gb/s, co sprawia że są przystosowane do technologii współczesnych urządzeń mobilnych.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:30 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Netis, debiutujący na rynku polskim dostawca w branży transmisji danych, wprowadził do oferty router do zastosowań domowych. Urządzenie posiada m.in. funkcję Acces Point, WISP oraz repeatera i jest najtańszym produktem tego typu na rynku. Interface w języku polskim oraz banalnie prosta instalacja, nie sprawi problemu nawet początkującym użytkownikom.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:28 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Synology zaprezentowała flagową serię XS z nowymi 12-kieszeniowymi serwerami RackStation: RS3614xs oraz RS3614RPxs. Przeznaczone dla użytkowników biznesowych oferują one ultra szybkie, skalowalne i niezawodne rozwiązania pamięci masowej dla zaspokojenia potrzeb związanych z dostępem do usług i są efektywne kosztowo.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 18:25 27.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Portfolio firmy ASUS w segmencie audio jest coraz bogatsze i bardziej kompletne. W ofercie pojawi się najnowsza wersja docenionego przez media i użytkowników Essence One - model Essence One MKII. Ten nowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB posiada jeszcze więcej zaawansowanych funkcji, które zwiększają jego możliwości konwersji dźwięku. Obsługuje standard Direct Stream Digital 64 (DSD64), słuchawki do 600 omów oraz oferuje symetryczne ośmiokrotne zwiększanie próbkowania (8X). Oprócz tego wyróżnia się zupełnie nowym wyglądem zewnętrznym i będzie dostępny w dwóch wersjach.

Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:13 22.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
W niecały tydzień od rozpoczęcia kampanii w serwisie Kickstarter, polski startup technologiczny Sher.ly zebrał kwotę 69 000 dolarów potrzebną do produkcji urządzenia Sherlybox. Minimum zostało osiągnięte w poniedziałek 9 czerwca ok. godziny 17:00 polskiego czasu. Szybki sukces sprawi, że pierwsze egzemplarze Sherlybox'a powinny zostać wyprodukowane już w listopadzie 2014 roku. Jednak to nie wszystko.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:07 22.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
FRITZ WLAN Repeater 450E jest nowym produktem AVM do szybkiego i łatwego zwiększania zakresu sieci bezprzewodowych. Nowy repeater zapewnia szybkie i stabilne połączenia bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz z prędkością do 450 Mbit/s. Za pomocą gigabitowego portu LAN do stworzonej domowej sieci można podłączyć urządzenia sieciowe nie posiadające funkcji bezprzewodowego WLAN. Dzięki swej kompaktowej budowie, repeater może być używany w dowolnym gniazdku elektrycznym. Interfejs użytkownika obsługuje następujące języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 21:03 22.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Kingston Digital Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., wprowadza na rynek nowy dysk SSD M.2 2280 SATA. Dzięki niewielkim rozmiarom - 22mm x 80mm - nowy dysk Kingstona doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się kompaktowość - nowych notebookach, Ultrabookach, komputerach miniPC. Dysk jest w pełni kompatybilny z płytami głównymi obsługującymi nowy chipset Intel Z97. Nowy dysk Kingstona trafił na rynek w czerwcu b.r..
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 11:08 21.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
NETGEAR, światowy dostawca urządzeń do budowania sieci bezprzewodowych, udostępnił darmową aplikację służącą do wstępnej diagnostyki połączenia Wi-Fi. Generuje ona analizy, które pozwalają zoptymalizować nową lub już istniejącą sieć w domu czy w pracy. Aplikacja dostępna jest na urządzenia obsługiwane przez system Android. Sześć zawartych w niej zakładek szczegółowo opisuje funkcjonalność sieci, do której użytkownik ma w danej chwili dostęp. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problemy z wydajnością sieci, ale też wsparcie pracy analityków, którzy chcą przeprowadzić wstępną diagnostykę wydajności sieci Wi-Fi u klientów.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 11:06 21.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
TRENDnet, lider rozwiązań sieci przewodowych oraz bezprzewodowych, z podekscytowaniem przedstawił nowe adaptery serii Powerline 1200 na seminarium HomePlug Technology podczas targów Computex 2014. TRENDnet zaprezentował zestaw Powerline 1200 AV2, model TPL-420E2K i zestaw Powerline 1200 AV2 z wbudowanym gniazdkiem, model TPL-421E2K.

Silnik napędzający adaptery Powerline 1200 to nowy standard HomePlug AV2, który wspiera specjalną technologię Multiple Input Multiple Output (MIMO). Po raz pierwszy produkty Powerline wykorzystują trzy przewody elektryczne: fazowy, neutralny i uziemiający, aby zapewnić prędkość przesyłu, która jest w stanie rywalizować z obecnymi na rynku bezprzewodowymi rozwiązaniami Wi-Fi AC.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 10:59 21.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Urządzenia ASUS zdobyły łącznie 22 nagrody Best Choice i d&i Awards. To najlepszy wynik ze wszystkich wystawców na targach Computex 2014. Desktop ASUS ROG G20, mobilny projektor ASUS LED S1 oraz ASUS PadFone S (PF500KL) otrzymały nagrody Best Choice Award oraz Best Choice of the Year Award - najważniejsze wyróżnienie imprezy przyznawane tylko jednemu produktowi w kategorii. Kolejne 17 produktów ASUS otrzymało nagrody Computex d&i Award za design i innowacje.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 10:55 21.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Apacer, czołowy dostawca w dziedzinie pamięci flash, poinformował o wprowadzeniu do oferty nowej generacji kart Secure Digital eXtended Capacity UHS-1. Pamięć o pojemności 64 GB oferuje 10 klasę prędkości i doskonale sprawdzi się we współpracy z aparatami fotograficznymi, kamerami wideo, smartfonami oraz tabletami.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 10:52 21.06.14

Dodaj do Wykop.pl Dodaj do Facebook.pl
Firma Samsung wprowadza nowy dysk SSD - Samsung 845DC EVO, wzbogacając tym samym swoją ofertę urządzeń pamięci masowej. Nowy model dysku koreańskiego producenta to zaawansowane rozwiązanie o wysokiej niezawodności i trwałości, przeznaczone do zastosowań w środowiskach charakteryzujących się intensywnym odczytem zapisanych informacji, takich jak centra danych.

Model Samsung 845DC EVO charakteryzuje się stabilnymi parametrami pracy, krótkimi czasami opóźnienia i wysoką trwałością, co jest szczególnie istotne przy intensywnym wykorzystaniu w centrach danych, m.in. przy strumieniowym przesyłaniu obrazu wideo i innych danych oraz obsłudze serwerów aplikacji i serwerów sieciowych.
Więcej
Informacje prasowe Marcin Paczkowski @ 10:47 21.06.14

21.06.14
17.06.14
17.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
06.06.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
27.05.14
18.05.14
18.05.14
18.05.14
07.05.14
07.05.14
05.05.14
05.05.14
05.05.14
05.05.14
04.05.14
04.05.14
04.05.14
04.05.14
04.05.14
04.05.14
01.05.14
W LABORATORIUM
Obecnie w testach:
Same niespodzianki!


NOWE PLIKI

NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI

NA FORUM

REKLAMA


FACEBOOK